top of page

Styl glamour z akcentem miłości w kolorze rubinowym, czyli sesja stylizowana #GlamRubin.

Zobacz klip zrealizowany przez YellowFilms z sesji stylizowanej w stylu glamour w Hotelu Rubin & More.


DZIAŁO SIĘ! Ostatni rok postawił przed nami wiele wyzwań. Po wyciągnięciu nauki i wniosków zamykamy ten rozdział i z nadzielą oraz optymizmem patrzymy w przyszłość, ponieważ jedyne co tak naprawdę jest ważne, to miłość!


Nasza agencja ślubna @Mucha Nie Siada Event & Wedding Planners połączyła siły z wiodącymi firmami z branży, aby przedstawić wspólną wizję, jak śluby i wesela będą wyglądać w najbliższym czasie. Naładowani pozytywną energią wkraczamy w rok 2021 i zapraszamy Cię do odbycia tej podróży razem z nami.


Pokazujemy, że branża ślubna zwiera szyki, wspiera się w trudnych czasach i szykuje nowe siły na nadchodzący sezon. Stare powiedzeni mówi: Co nas nie zabije, to nas wzmocni! Potwierdzeniem tego jest sesja ślubna, której głównymi bohaterami zostali @claudiawiniarska w pięknej sukni od @violapiekut i @pawelpankowski w stylizacji przyszykowanej przez @zackroman. Jako nasza para młoda zaprezentowali najnowsze trendy, które są personifikacją potrzeb i marzeń Par Młodych i samej branży ślubnej.


Sesja #GlamRubin, bo tak ją nazwaliśmy, inspirowana była elegancją i delikatnością stylu glamour, zaprezentowanego w mistrzowski sposób przez @AlexDecoracje. Z uwagi na realizację wydarzenia we wnętrzach nowego @Hotelu Rubin & More, ten szlachetny kamień w kolorze symbolizującym miłość, znalazł się w drugiej części nazwy naszego eventu.


Od dziś przez najbliższe dni na naszym fanpage’u oraz profilach współtwórców sesji, będą pojawiały się zdjęcia z wydarzenia, które z największą wprawą uchwycili Agnieszka i Marcin z @5Czwartch . Zapraszamy do polubienia profili i obserwowania efektów naszej kooperacji! Każdy, poza ogromem pracy, włożył w ten projekt swoje serce, czego efekty z dumą prezentujemy.


Wnętrza i catering słony @hotel rubin; światła, DJ i wirtualne studio @partymania; prosecco, van i wino @odchłopakow; fryzura i makeup modelki i uczestników @kamilatadryian; makup modela i uczestników @agnieszka_gocel; buty pary młodej @monikakamińska; krzesła @rajt; grzechu warte słodycze z @galeriaslodkosci; efekty specjalne od @weselove; papeteria od @papierowagruszka oraz piękny szlafrok od @lebrate.


Na koniec przewidziana jest niespodzianka od @partymania, dzięki której dowiesz się, jak od kuchni wygląda praca poszczególnych usługodawców przy współtworzeniu wydarzenia, jakim jest organizacja zaślubin i przyjęcia weselnego. Już wkrótce więcej informacji.


Podoba Ci się przyjęcie zrealizowane w taki sposób? Skontaktuj się z nami, aby zapytać o szczegóły!


+48 602 388 427

+48 667 268 353

Skype/ email: biuro@muchaevents.com Wypełnij formularz kontaktowy TUTAJ!15 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page