top of page

Kim jest wedding planner? Jakie korzyści daje współpraca z konsultantem ślubnym?

Zaktualizowano: 23 lis 2020

Definicja pojęcia "wedding planner". W czym pomoże asystent pary młodej? Rola konsultanta ślubnego w czasach pandemii. Zakres usług agencji ślubnej.


Konsultant ślubny (ang. wedding planner) jest to osoba specjalizująca się w organizacji dnia ślubu i przyjęcia weselnego, udzielająca porad, opiniująca, kreująca nowe rozwiązania. Konsultant zdejmuje z pary młodej i jej rodziny ciężar kompleksowej organizacji ślubu i wesela lub pomaga we wskazanych obszarach.


Rolą konsultanta jest przede wszystkim doradzanie w sposób rzetelny oraz prezentowanie rozwiązań, które zgodnie z jego oceną w danej sytuacji są najlepsze dla klienta. Wyróżnikiem konsultanta spośród innych usługodawców branży ślubnej jest obiektywność.

Konsultant ślubny ma wszechstronne rozeznanie w branży, zna wielu podwykonawców, posiada doświadczenie w przygotowaniu i koordynowaniu dnia uroczystości. Dobry wedding planner zawsze przedstawia kilka ofert dotyczących danej usługi w różnych wariantach cenowych. Oferta powinna być opatrzona komentarzem tak, aby klient mógł podjąć najlepszą dla siebie decyzję.


Jest kreatywny, cechuje się twórczym myśleniem i proponowaniem koncepcji opartych na niestandardowych skojarzeniach. Konsultant jest osobą, która na podstawie oczekiwań pary młodej, określa wizję uroczystości ślubu i wesela, a następnie ją realizuje.

Po stronie konsultanta leży rozwiązywanie problemów, pojawiających się w trakcie działań organizacyjnych.


Zakres usług konsultanta ślubnego jest szeroki. Wedding planner w imieniu pary młodej negocjuje warunki cenowe z podwykonawcami, podpisuje w imieniu klienta umowy, rozlicza się z usługodawcami po wykonanej przez nich pracy. Może przygotować ślub i wesele kompleksowo lub zająć się organizacją wybranych elementów. Wisienką na torcie dla wedding plannera jest koordynacja dnia ślubu i wesela.


Konsultant ślubny szczególną rolę odgrywa w obecnych czasach, gdy pary młode zmuszone są przekładać swoje uroczystości, bo koronawirus pokrzyżował ich plany. W chwili, gdy każdego dnia spływają nowe informacje i zmieniane są obostrzenia, ciężko jest podjąć jedną i najlepszą decyzję. Przede wszystkim należy zachować spokój. Nie ma gorszych doradców niż strach i panika. Paradoksalnie zmiana terminu daje mnóstwo nowych możliwości.


Ślub w 2021 roku

Czy pary młode, które podejmą decyzję o organizacji swoich zaślubin dopiero po decyzjach rządu wiosną 2021 roku, będą miały szanse wziąć ślub i zorganizować przyjęcie w kilka tygodni lub miesięcy? Odpowiadamy, że TAK!


Jeśli wydaje Ci się, że organizacja ślubu i przyjęcia w ostatniej chwili to rzecz niemożliwa, skontaktuj się z nami ;-). Organizacja uroczystości w krótkim czasie jest możliwa, ale wymaga precyzyjnego planowania i wsparcia ze strony doświadczonych osób. O czym nie można zapomnieć organizując uroczystość zaślubin i wesele last minute pisałyśmy TUTAJ!.

Pary, które samodzielnie chcą przygotować własny dzień ceremonii, mogą liczyć na wsparcie merytoryczne i skorzystać z doświadczenia profesjonalisty.


Po zaplanowaniu w szczegółach tak wielkiego wydarzenia, konsultant ślubny dopilnuje, aby przebiegło ona tak, jak wymarzyli je sobie państwo młodzi.


Sprawdź w jakim zakresie wesprze Cię nasza Agencja TUTAJ!


Kompleksowa organizacja ślubu i przyjęcia weselnego.

Zajmiemy się całościową organizacją wszystkich elementów uroczystości ślubnej i przyjęcia weselnego oraz innych uroczystości .


Częściowa organizacja ślubu i przyjęcia weselnego.

Dołączymy do organizacji w wybranym przez Ciebie momencie i pomożemy w tych obszarach, które są dla Ciebie najistotniejsze.


Koordynacja dnia ślubu i przyjęcia weselnego.

Wspólnie napiszemy scenariusz tego dnia i będziemy stać na straży, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem.


KONTAKT


Zadbamy o to, aby przyjęcie zostało zorganizowane zgodnie z określonym budżetem oraz o wynajęcie sprawdzonych podwykonawców w maksymalnie krótkim czasie.

Bezstresowy ślub i wesele do zorganizowania w kilka tygodni są możliwe.

Zadzwoń lub napisz! Możemy porozmawiać na Skypie lub Whatsupie;-)


Przygotujemy dla Ciebie ofertę, a Ty zdecyduj!

+48 602 388 427

+48 667 268 353

Skype/ email: biuro@muchaevents.com Wypełnij formularz kontaktowy TUTAJ!

1054 wyświetlenia0 komentarzy
bottom of page