Kim właściwie jest wedding planner?

Konsultant ślubny (ang. wedding planner) jest to osoba specjalizująca się w organizacji dnia ślubu i przyjęcia weselnego, udzielająca porad, opiniująca, kreująca nowe rozwiązania. Konsultant zdejmuje z Pary Młodej i jej rodziny ciężar kompleksowej organizacji ślubu i wesela lub pomaga we wskazanych obszarach.


Rolą konsultanta jest przede wszystkim doradzanie w sposób rzetelny oraz prezentowanie rozwiązań, które zgodnie z jego oceną w danej sytuacji są najlepsze dla klienta. Wyróżnikiem kosultanta spośród innych usługodawców branży ślubnej jest obiektywność.

Kosultant ślubny ma wszechstronne rozeznanie w branży, zna wielu podwykonawców, posiada doświadczenie w przygotowaniu i koordynowaniu dnia uroczystości. Dobry wedding planner zawsze przedstawia kilka ofert dotyczących danej usługi w różnych wariantach cenowych. Oferta powinna być opatrzona komentarzem tak, aby klient mógł podjąć najlepszą dla siebie decyzję.


Jest kreatywny, cechuje się twórczym myśleniem i proponowaniem koncepcji opartych na niestandardowych skojarzeniach. Kosultant jest osobą, która na podstawie oczekiwań pary młodej, określa wizję uroczystości ślubu i wesela, a następnie ją realizuje.

Po stronie konsultanta leży rozwiązywanie problemów, pojawiających się w trakcie działań organizacyjnych.


Wedding planner w imieniu Pary Młodej negocjuje warunki cenowe

z podwykonawcami, podpisuje w imieniu klienta umowy, rozlicza się z usługodawcami po wykonanej przez nich pracy.Zakres usług konsultanta ślubnego jest szeroki. Może przygotować ślub i wesele kompleksowo lub zająć się organizacją wybranych elementów. Wisienką na torcie dla wedding plannera jest koordynacja dnia ślubu i wesela.

Pary, które samodzielnie chcą przygotować własny dzień ceremonii, mogą liczyć na wsparcie merytoryczne i skorzystać z doświadczenia profesjonalisty.


Po zaplanowaniu w szczegółach tak wielkiego wydarzenia, konsultant ślubny dopilnuje, aby przebiegło ona tak, jak wymarzyli je sobie Państwo Młodzi.

81 wyświetlenia

Skontaktuj się z nami!

+48 602 388 427

+48 667 268 353

email/skype:

biuro@muchaevents.com

www.muchaevents.com

siedziba naszej firmy mieści się Radomiu

działalność prowadzimy na terenie całej Polski

grudzien 06122019image-mb.png

Dołącz do nas!

  • Facebook

© 2019 by MuchaNieSiada